هنگام شروع درمان CPAP ، تهيه دستگاهي که براي شما مناسب باشد بسيار مهم است. اين مقاله در مواردي که بايد هنگام خريد دستگاه CPAP بدانيد به شما کمک مي کند تا بتوانيد CPAP درماني خود را شروع کنيد. ما همچنين در مورد اينکه آيا شما بايد از طريق بيمه پرداخت کنيد يا دستگاه خود را بصورت آنلاين سفارش دهيد ، و اينکه چه لوازم جانبي موجود است ، بحث خواهيم کرد.

بعد از اينکه همسرم به دکترم گفت که من مشکل خروپف دارم ، با آپنه انسداد انسداد در خواب (OSA) تشخيص داده شدم. دکتر دستور مطالعه خواب داد ، و نتايج نشان داد که من دچار آپنه خواب انسدادي خفيف هستم. مانند بسياري از شما ، درمان توصيه شده براي OSA من شروع به استفاده از دستگاه CPAP بود. براي بيشتر افراد ، صحبت با پزشک اولين قدم مهم است. براي تهيه دستگاه CPAP ، ابتدا بايد نسخه دستگاه خود را تهيه کنيد. در ادامه نسخه ها را شرح خواهيم داد.

چگونه مي توان نسخه اي براي دستگاه CPAP تهيه کرد؟

قبل از خريد دستگاه CPAP ، بايد نسخه اي از يک متخصص پزشکي تهيه کنيد که مشخص کند کدام نوع دستگاه را بايد تهيه کنيد. همچنين مشخص خواهد کرد که چه فشار براي درمان آپنه خواب مورد نياز است. دريافت نسخه به سادگي مراجعه به مطب پزشک و درخواست يک نسخه ساده نيست. دستگاه CPAP يک وسيله پزشکي تخصصي است و براي شروع بايد پزشک بخاطر دانستن اينکه آيا حتي به آپنه خواب مبتلا هستيد ، يک مطالعه خواب انجام دهد.

يک مطالعه خواب موارد زير را اندازه گيري مي کند:

ضربان قلب

نفس کشيدن

سطح اکسيژن خون

چند بار شما در شب تنفس را متوقف مي کنيد

چند بار شب بيدار ميشي

اگر نتايج مطالعه خواب نشان دهد که شما دچار آپنه خواب هستيد ، آنها يک دوره درماني را براي شما تجويز مي کنند که ممکن است با دستگاه CPAP انجام شود. پزشک همچنين مي تواند درمان BiPAP ، وسايل خوراکي يا تجويز جراحي را براي شما تجويز کند.

نحوه انتخاب سازنده دستگاه CPAP

هنگامي که از طريق بيمه دستگاه CPAP دريافت مي کنيد ، مجبور نيستيد سازنده دستگاه CPAP خود را انتخاب کنيد و همچنين نمي توانيد ويژگي هاي مورد نظر خود را انتخاب کنيد. درست مانند برخي از شرکتهاي اتومبيلراني از نظر رضايت کلي ، کيفيت ساخت يا ارزش دلار ، رتبه بالاتري دارند ، توليدکنندگان CPAP نيز همين مسير را دنبال مي کنند.

برخي از برترين مارک هاي دستگاه CPAP امروزه Philips Respironics ، ResMed ، DeVilbiss ، Fisher & Paykel ، Somnetics و Human Design Medical (HDM) هستند. چندين بازيکن اصلي ديگر در اين زمينه وجود دارد که مي توانيد با اطمينان آنها را نيز در نظر بگيريد. در اينجا يک برگه تقلب براي توليدکنندگان مختلف و آنچه آنها روي ميز آورده اند آورده شده است:

فيليپس رسپيرونيکس: اين شرکت که قبلا فقط با نام "Respironics" شناخته مي شد ، اولين دستگاه CPAP را به بازار عرضه کرد و همچنان به توليد ماشين آلات با کيفيت بالا با تمام زنگ ها و سوت ها ادامه مي دهد. با قيمت ، معمولاً کمترين قيمت را ندارند ، اما گران ترين هم نيستند.

https://www.isna.ir/news/99111611990/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D9%86%DA%86%D9%87-%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%AA%D9%86%D9%81%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%86%D9%81%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

پیچک فرکتال ماژیک کافه جواب|جواب بازی هفت اقلیم مطالب به روز و شفاف آشپزی اکشن چت|بابل چت|گیلان چت|شمال موزیک آنچه گذشت و آنچه لازم است در مسیرِ شدن تجهیزات آشپزخانه صنعتی طوس